×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

جدیدترین ها

امروز : یکشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Sunday, 3 March , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
سینمای ایران جای سلبریتی وطن فروش نیست

به گزارش تهران۲۴ از رشت، حسن عباسی در اجتماع بزرگ امام رضایی‌های رشت در گلزار شهدای رشت با بیان اینکه هیچ پیامبری ۲۰۰ تا ۳۰۰ نیروی پا به کار مناسب نداشت، اظهار کرد: اینکه ما در هر شهری در ایران شهدایی داریم، نشان می‌دهد با وجود این ابرانسانها، تیر اسلام در انقلاب اسلامی به هدف خورد و شیطان عصبانی شد. 

رئیس اندیشکده یقین با بیان اینکه سرود سلام فرمانده رزق لایحتسب ایران ما بود، گفت: شاهد این مسئله هم آن است که این سرود به زبان‌های مختلف در کشورهای دنیا اجرا شده است. 

عباسی با بیان اینکه سلام فرمانده نشان داد که اسلام به نتیجه رسیده است، افزود: پس از اینکه این سرود در دنیا جاری شد، این همه دشمنی و خباثت شیاطین نشان از موفقیت سرود و به نتیجه رسیدن هدف اسلام داشت. 

وی با تأکید بر اینکه انسان آرمانی در قرآن کسی است که عندربهم یرزقون است، بیان کرد: کسی که در محضر خدا بنشیند و روزی بخورد، اینها شهدایی هستند که پیکر مطهرشان در زیر خاک اما وجود مبارکشان در برابر پروردگارشان عند ربهم یرزقون است. 

رئیس اندیشکده یقین گفت: ملتی که به تقوا رسید خداوند فرقان را برای او به ارمغان می‌آورد، ملتی که می‌تواند بین این دو فرق بگذارد ایرانی‌ها هستند. 

عباسی با بیان اینکه ایرانی‌ها در سه ویژگی از امام رضا (ع) هویت گرفتند، تصریح کرد: فرزندان امام ششم به‌عنوان یاران حضرت در جای جای این کره خاکی قرار می‌گرفتند و تبلیغ و مبارزه کردند، برادران و خواهران امام رضا (ع) در جای جای ایران آرمیده‌اند و این امر باعث شد ایران یکی از مراکز مهم شیعه باشد. 

وی با اشاره به چرایی امام رضایی بودن ایرانی‌ها بیان کرد: هویت ما هویت شیعی و مدیون امام رضا (ع) و خواهران و برادران ایشان است، چرا که به طریق تبلیغ ایشان ایرانی‌ها شیعه شدند و بالای هزار و ۲۰۰ سال است که به زیارت فرزندان موسی ابن کاظم می‌رویم. 

رئیس اندیشکده یقین با بیان اینکه امام حدود را مشخص می‌کند، افزود: ما روح سیاسی حکومت را از امام رضا (ع) گرفتیم، ماجرا در ذهن شکل نمی‌گیرد، در قلب شکل می‌گیرد، مسئله امامت و ولایت در اسلام قلبی است. 

عباسی با اشاره به تأکید زیاد غرب بر مسئله زنان گفت: آمریکایی‌ها بر طبق کتاب تورات و عقیده یهود که ابلیس با فریب حوا آدم را فریب داد و به زمین رانده شد تصمیم گرفتند حکومت‌هایی که انبیا و ولایت بر آن‌ها حاکم است را با ضربه زدن به زنان و دختران آن سرزمین، زمین بزند. 

وی با بیان اینکه اشتباه ما این بود که نواقص سلبریتی‌ها را نشان ندادیم و در تریبون‌های رسمی آن‌ها را با نام و نشان معرفی نکردیم، تصریح کرد: برخی از این سلبریتی‌ها برای جوان امروز الگو شده و خیلی‌ها را به گناه کشاندند این در حالی است که خواننده‌های معروف قبل از انقلاب از راهی که رفته‌اند، ابراز پشیمانی کرده و می‌گویند کاش ازدواج می‌کردیم و فرزند داشتیم. 

رئیس اندیشکده یقین برخی از این سلبریتی‌های را عبرتی برای فریب خوردگان دانست و گفت: دختران اگر به گونه‌ای زندگی کنند که مردی به خاطر آنها گناه کنند و حجاب خود را رعایت نکنند، سودی نبرده بلکه گناه کرده‌اند، بنابراین خداوند در سوره نور تأکید می‌کند که زنان حجاب را و مردان چشمان خود را بپوشانند. 

عباسی با اشاره به فرمایشات امام راحل مبنی بر اینکه اگر به دین ما ضربه بزنید، دنیایتان را نابود خواهیم‌کرد، گفت: وارد حریم دین ما شدید، با دین و اعتقادات ما شوخی و توهین کردید، به مشهد الرضای ما توهین کردید ما هم ریشه سلبریتی گرایی فریب خورده را در این مملکت می‌زنیم. 

وی با تأکید بر اینکه مبارزه با خط وهابیت در سینما و ورزش را باید با جدیت شروع کرد، افزود: البته اگر دست نشانده‌ها لیبرال بگذارند! مردم رأی ندادند که غرب پرستان و لیبرال سبز و بنفش در دولت وزارتخانه‌ها و دولت بمانند تا اینگونه به اعتقادات ما حمله شود. 

رئیس اندیشکده یقین با انتقاد شدید از فیلم عنکبوت مقدس با بازی یک زن ایرانی گفت: این‌همه ایرانی در جشنواره کن بود، هیچکدام یک کلمه حرف نزدند و بعنوان شوالیه فرهنگی رفتند و هرچه می‌توانستند بی‌رحمانه و خائنانه درباره ایران گفتند. 

عباسی با بیان اینکه سینمای ایران جایی برای سلبریتی خودفروخته وطن فروش نیست، افزود: آن‌ها که روبروی دین و ائمه ما ایستادند ما در برابر دنیایشان می‌ایستم و هرکه به قرآن و دیانت ما بی‌حرمتی کند،روبرویش می‌ایستیم. 

وی با تأکید بر اینکه فستیوال کن برای ابد توسط ایران بایکوت شد، گفت: هیچ دولتمردی در نظام جمهوری اسلامی نباید اجازه بدهد از ایران فیلمی به جشنواره کن برود. 

رئیس اندیشکده یقین با بیان اینکه هرکس می‌خواهد با جشنواره کن کار کند، می‌تواند از ایران برود، تصریح کرد: اگر جشنواره جهانی دروازه جهنمی به نام کن است که به مقدسات ما توهین کند، جایی در بین مردم ایران نخواهد داشت، هنرمندان ایران خودشان تصمیم بگیرند یا با ملت ایران هستند یا علیه ملت ایران. 

وی با اشاره به ۱۹ سال مذاکره بیهوده با آمریکا گفت: آمریکا نه تنها تحریم را برنداشت بلکه هر رئیس جمهوری آمد تحریم‌ها را چند برابر کرد، دیگر هرچه تحریم کنند از این بدتر نخواهد شد و آمریکا اکنون به دنبال جنگ ترکیبی رفته است چون می‌داند هیچ تحریمی روی ملت ایران جواب نمی‌دهد. 

انتهای پیام/

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.